Na osnovu Pravilnika o kalendaru obrazovno vaspitnog rada za školsku 2006. i 2007. godinu Ministarstva prosvete i sporta Srbije, prvo polugodište u osnovnim i srednjim školama završava se u petak, 29. decembra, a drugo počinje u ponedeljak 22. januara 2007. godine. Zimski raspust za osnovce i srednjoškolce formalno počinje u sredu, 3. januara, ali će ðaci, zbog spajanja novogodišnjih praznika i raspusta, ranije raspustiti u petak 29. decembra i ukupno odmarati 24 dana.
Počinje zimski raspust
Podelite na društvenim mrežama Share this content
Predlažemo da pogledate
Saša | 06.06.2026.
Večera plaćena, struja nije: maturska gesta koja govori i o svemu drugom
Sokobanja se probudila pod gustim velom jutarnje magle, 20 stepeni u 10 ujutru, maksimum do 23 — one lepe, zamišljene, banjske temperature koje ni vrućina ni kiša još nisu stigle da pokvare. Narednih dana sunce…
