Nakon prošla dva nastupa, članovi benda su rešili da nam poklone još jedno kvalitetno veče. U sredu 25.11.2009.god. u Rock klubu "ADA", naši sugraðani a i svi ostali ljudi dobre volje, biće počašćeni svirkom benda U.A.BA!. Nastup počinje u 21:00h i trajaće do 24:00h. Očekujemo vas.
U sredu 25.11.2009.god. u Rock klubu "ADA", naši sugradjani a i svi
ostali ljudi dobre volje, biće počašćeni svirkom benda U.A.BA. Nastup
počinje u 21:00h i trajaće do 24:00h. Ukoliko nemate nikakvih planova, obavezno dodjite jer je to nešto što ne bi trebali da propustite.
Stanojević – Gitara, Zoran Ilić – bubanj, Slobodan Marković – Bas,
Perica Milanović – ritam gitara,Vlada Avramović – vokal.
Možete
čuti obrade poput Pink Floyd-a, Stevie Ray Vaughan-a, Gov't Mule-a,
Allman Brothers Band-a, Deep Purple-a, Black Sabbath-a, ZZ Top-a,
Doors-a, pa čak i Metallica-e i Iron Maiden-a …
